Tip na originální zlatý dárek: exkluzivní sekt Marcus Aurelius

sekt Marcus Aurelius

Datum: 21. 1. 2021

Zlatý sekt Marcus Aurelius. Je to opravdový klenot mezi sekty ze Šlechtitelské stanice vinařské z Velkých Pavlovic. Buďte si jistí, že tohle slavnostní víno ještě jen tak někdo nepil. Jeho historie sice není dlouhá, ale odkazuje na hrdost římských legií, kteří při svých výpravách přinášeli révu na dobytá území. Právě tento zlatý sekt je jedinečným dárkem, kterým můžete potěšit chuťové pohárky vašich obchodních partnerů či vašich nejbližších, s kterými můžete tento jednoodrůdový sekt s radostí vychutnat.
 

Aurelius je bílá moštová odrůda, která vznikla křížením odrůda Neuburské a Ryzlink rýnský a pochází přímo ze "Šlechtitelky" z Velkých Pavlovic. Křížení bylo zahájeno v roce 1953, do Státní odrůdové knihy byl Aurelius zapsán v roce 1983. 

Objednávat si ho můžete přímo z e-shopu Šlechtitelské stanice vinařské po kliknutí na tento ODKAZ nebo si jej můžete osobně koupit v sídle  "Šlechtitelky" (Pod Břehy 565/54, 691 06 Velké Pavlovice), případně v Restauraci Pohoda v Břeclavi (Na Řádku 9).

 

Mám zájem o služby

Naší hlavní službou je poskytování investičního zlata, které je dnes dostupné všem. Můžete si na něj třeba našetřit se Zlatým Finančním Programem, který Vám to umožní. Chcete se dozvědět více? Pošlete nám svůj e-mail a my se Vám ozveme zpět.